Informace k fotografování

Na tomto místě se dozvíte potřebné informace ohledně našich fotografických služeb na Vaší svatbě.

Objednání

Objednání je možné jak telefonicky tak emailem, kontakt na nás naleznete zde. Objednání je ideální co nejvíce dopředu, ovšem není vyloučeno, že pro Vás najdeme místo i třeba týden před svatbou.

Předání informací

Po domluvení se na termínu svatby preferujeme osobní schůzku nebo alespoň telefonní hovor, kde si předáme detailní informace ohledně svatby (místo, čas, místo hostiny atd.). Po předání všech informací Vám bude vystavena zálohová faktura na fotografování a bude Vám zarezervovaný termín. Záloha není vratná při posunu nebo zrušení objednaného fotografování nebo natáčení.

Fotografování

Na místo fotografování Vaší svatby přijíždíme vždy cca o hodinku dříve, aby jsme si prohlédli místo obřadu a případně našli zajímavé místa v blízkosti na nafocení portrétů. Pokud žádné takové není, je možné po svatbě zajet autem na místo, na kterém se dohodneme. Pokud si objednáte fotografování celého svatebního dne (od příprav až po večerní zábavu), vždy jezdíme na další místo s předstihem, aby jsme stihli nafotit vystupování z auta apod. Svatby fotografujeme vždy ve dvou.

Předání hotových fotografií

Po svatbě Vám bude zaslána finální faktura za fotografování ponížená o zálohu. Fotografie jsou hotové do 3-6 týdnů od nafotografování. Poté Vám budou zaslány ve webové velikosti, aby jste si vybrali fotografie pro tisk, které poté odešleme na vyvolání. Předání balíčku fotografií a DVD je poté možné osobně a nebo poštou. Na DVD samozřejmě dostanete fotografie v plném rozlišení.

Dodatečné informace

Neposkytujeme neupravené fotografie a nesestříhané záběry. V ceně je základní retuš na všech fotografiích a pokročilá u portrétů (společné fotografie novomanželů). Pokročilé fotomanipulace jsou za příplatek dle domluvy.